V posledním kole ligy U12 sehráli Tatraňáci v Příbramy kvalitní utkání

08.06.2014 21:42

1. FK Příbram a.s.  -  FK Tatran Prachatice        16 : 1

A:      1 : 0     7 : 0

Sestava: Růžička - Petrášek D., Petrášek P., Máčl, Srch, Wagner, Kukačka, Kašpar, Svoboda

V tomto utkání hráči Tatranu velice dobře bránili a vyráželi do rychlých protiútoků , které však nedokázali využít . Utkání nakonec rozhodla jedna chyba v obraně v závěru utkání , která znamenala prohru 1 : 0 .

Ve druhém utkání měli domácí po celé utkání převahu a zvítězili tak proti snaživým , ale již unaveným hostům jednoznačně 7 : 0 .

B:     2 : 1     6 : 0

Sestava: Tremmel M. - Hrubeš, Novotný, Gráf, Střihavka, Tremmel M., Mareš, Luňáček, Žofka, Lorenčík

Střelci: Žofka

V prvním poločase utkání s favorizovanou Příbramí byli prachatičtí fotbalisté svému soupeři vyrovnanými sparingpartnery. Přesto že se po většinu utkání pouze bránili, dokázali podnikat i nebezpečné protiútoky a z jednoho z nich se jim podařilo Žofkou vsítit branku. Poločas skončil lichotivým výsledkem 2 : 1 pro domácí. Druhý poločas začal dvěmi neproměněnými šancemi prahcatických. Příbram přidala na důrazu a rychlosti. Hráči Tatranu  se snažili s vypětím všech sil odolávat. Postupem času hostům už docházeli síly a domácí se dokázali prosazovat i střelecky a ve druhém poločase suveréně zvítězili.

Trenéři: Pánek MIlan, Kováč Jiří

Hráči U12 zanechali na Slavii dobrý dojem

25.05.2014 19:41

SK Slavie Praha - FK Tatran Prachatice    20 : 3

A:

Sestava: Růžička - Petrášek D., Iliev, Petrášek P., Máčl, Žofka, Kukačka, Rypáček, Wagner, Kašpar

SK Slavie Praha - FK Tatran Prachatice                5 : 1

Branka : Petrášek P.

Favorizovaní mladíci ze Slávie se hned v úvodu utkání dostali do vedení 1:0 a po celý zápas měli převahu v poli , proti snaživým a dobře bránícím hostům z Prachatic . Utkání nakonec skončilo 5 : 1 pro domácí , kteří zaslouženě zvítězili a pro hosty byla odměnou jedna vstřelená branka Petráškem P.  .

Slavie Praha - FK Tatran Prachatice                    3 : 1

Branka : Petrášek P .

V úvodu druhého utkání se domácí dostali rychle do vedení 1 : 0 a v poli si vytvořili mírnou převahu , která vedla ke vstřelení branky na 2 : 0 . Pak hosté přidali a Petráškem P. se jim podařilo snížit na 2 : 1 . Následně se začal  hrát vyrovnaný fotbal , kdy se mladíci z Tatranu dostali i do několika velikých šancí na vyrovnání, nastřelili dvě břevna , ale jelikož se jim vyrovnat nepodařilo , následoval trest v podobě zvýšení náskoku Slavie na konečných 3 : 1 .

B:

SK Slavie Praha  - FK Tatran Prachatice               3 : 0       9 : 1

Sestava: Tremmel M. -  Hrubeš, Novotný, Tomášek, Tremmel L., Lorenčík, Mareš, Stříhavka, Luňáček, Svoboda

I v tomto utkání ukázali hráči Tatranu svou vzrůstající úroveň a byli svému soupeři z Edenu zvláště v úvodu, kdy si dokázali vytvořít i slibné šance, velmi  zdatným soupeřem.Postupem času se začali čím dál více prosazovat domácí fotbalisté, předčili svého soupeře hlavně rychlostí a fotbalovostí . Přes narůstající skore tatraňáci bojovali dále a odměnou jim byl čestný úspěch v podobě golu z pokutového kopu. Všichni hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu, zvláště brankář Tremmel M., který i přes obdržené branky své spoluhráče mnohdy podržel.

Milan Pánek, Jiří Kováč

Poslední domácí zápas U12 s favorizovanou Spartou

20.05.2014 22:01

FK Tatran Prachatice U12 - AC Sparta Praha   1 : 9   (1 : 5)

A:

Sestava : Růžička - Rypáček , Wagner , Iliev , Máčl , Petrášek D. , Petrášek P., Žofka , Kašpar , Kukačka

1. zápas     1 : 4

Branka : Petrášek D .

V prvním utkání domácí hráči Tatranu dobře bránili a vyráželi do rychlých protiútoků, proti fotbalovějšímu soupeři ze Sparty.  Hosté se dostali do vedení nádhernou střelou z dálky do šibenice . Své vedení následně navýšili po chybách domácích v obraně na 0 : 3 , ale bojovný tým  domácích snížil po krásné kombinaci na konečných 1 : 3 Petráškem D .

2. zápas      0 : 4

Ve druhém utkání hráči Sparty na hřišti dominovali a měli více ze hry proti již unaveným domácím , kteří dobře bránili a snažili se hrozit z rychlých protiútoků . Hosté nakonec  zaslouženě zvítězili  0 : 4 .

Domácí si za svůj výkonu zaslouží pochvalu .

Milan Pánek

B:   0 : 1        0 : 0

Sestava: Tachajev - Hrubeš, Vrábel, Děd, Vavřík, Mareš, Vlček, Luňáček, Tomášek, Sedivy, Lorenčík

Utkání se hrálo pod taktovkou fotbalovějších hostů. Hráči Tatranu díky své bojovnosti jim však dokázali vzdorovat a byli favoritovi rovnoceným soupeřem. O osudu zápasu pak rozhodla vydařená kombinační akce na jejímž konci byl vítězný gól. Prachatičtí mladíci v tomto utkání potvrdili své dobré výkony z minulého kola a ukázali věrným divákům, že umějí hrát dobrý fotbal a nezaleknou se ani soupeře zvučného jména.

Jiří Kováč

Neproměňování šancí stálo kadety U12 u Vajgaru vítězství

18.05.2014 21:25
J. Hradec - FK Tatran Prachatice     11 : 5

A:

Sestava :  Růžička - Iliev , Wagner , Petrášek P. , Petrášek D . , Kašpar , Lorenčík , Brom , Kukačka

1. pol.    2 : 1

Branky : Petrášek D .

Na těžkém terénu patřil domácím úvod utkání a do desáté minuty se dostali do vedení 2 : 0 . Pak začali mít na hřišti převahu kluci z Prachatic . Začali lépe kombinovat , lépe se pohybovali a podařilo se jim také zaslouženě snížit na 2:1 brankou Petráška D . . Do konce zápasu si hosté vytvořili velikou převahu a ve vyrovnání jim zabránila jejich nepřesnost v koncovce a také hrubé fauly domácích .

2. pol.    5 : 1

Branky : Kašpar

Ve druhém utkání vyšel lépe vstup do utkání domácím , kteří se dostali do poloviny utkání do vedení 5 : 0 . Pak teprve začali hrát také hosté , začali mít více ze hry  a vytvářeli si vyložené šance . Protože svou šanci dokázal proměnit pouze Kašpar , skončilo utkání trochu krutě 5 : 1 pro domácí J. Hradec .

Pánek Milan

B:       1 : 2      3 : 1

Sestava: Vrábel - Stříhavka, Luňáček, Tremmel L., Vlček, Vavřík, Tomášek, Graf, Hrubeš, Srch

Branky: Hrubeš 2, Vlček

Vyrovnané zápasy rozhodly dva slepené góly v závěru druhého utkání. Hráči Tatranu nezklamali a u Vajgaru předvedli bojovný a zodpovědný výkon, za který zaslouží pochvalu.

Kováč Jiří

Vítězství pro U12 nevyšlo ani s Kunicemi

11.05.2014 14:29

FK Tatran Prachatice U12 - Kunice      2 : 9

A:

Sestava: Růžička - Rypáček , Wagner , Iliev , Máčl , Petrášek D . , Petrášek P . , Kašpar , Kukačka

1. zápas       1 : 1

Branka : Kašpar

V tomto utkání se hrál vyrovnaný fotbal , když se hosté po chybě v obraně domácích dostali do vedení 0 : 1 . Domácí následně přidali a po několika neproměněných šancích se jim podařilo vyrovnat po rychlém protiútoku Kašparem na konečných 1 : 1  .

2. zápas     1 : 1

Branka : Wagner - penalta

Ve svém druhém utkání domácí dobře bránili a vyráželi do rychlých protiútoků , ale nedařila se jim koncovka . Hosté se po chybné rozehrávce od branky dostali do vedení 0 : 1 . Domácí hráli stále svou hru  a po faulu na Kašpara kopali penaltu , kterou proměnil Wagner a stanovil tak konečný a spravedlivý výsledek utkání 1 : 1 .

Pánek Milan

B:    0 : 2     0 : 5

Sestava: Tremmel M. - Tremmel L., Svoboda, Beránek, Novotný, Střihavka, Sedivy, Lorenčík, Luňáček, Hlouška, Höschl

V úvodu utkání se hrálo vyrovnané utkání, postupem času, začali přebírat aktivitu hosté a kombinační hrou se dostávali do šancí. Svou herní převahu potvrdili ve druhém zápase, kdy se i výrazněji dokázali prosadit střelecky.

Kováč Jiří

Prachatičtí U12 nevstřelili na Bohemians ani jeden gól

04.05.2014 13:03
Bohemians Praha 1905 - FK Tatran Prachatice U 12    18 : 0    ( 10 : 0 )

Mužstvo A :      3 : 0      5 : 0

Sestava: Růžička, Rypáček, Wagner, Máčl, Hrubeš, Petrášek P., Kukačka, Žofka, Střihavka, Kašpar,  Tomášek

V úvodu utkání se domácí Bohemka dostala rychle do vedení 1 : 0 . V dalším průběhu utkání se hrál vyrovnaný fotbal ve kterém šli hosté z Prachatic čtyřikrát sami na branku a jelikož své šance nevyužili , přišel trest v podobě dvou obdržených branek, po hrubých chybách v obraně hostů .
Poločas tak skončil trochu krutě  : 3:0 .

Ve druhém utkání se hrálo za mírné převahy fotbalovějších domácích , kteří se dostali do vedení 2 : 0. Hosté nedokázali protrhnout střeleckou smůlu ani ze značky pokutového kopu a tím vyšli střelecky naprázdno a domácí hráči bez problémů zvítězili  5 : 0

Mužstvo B :     7 : 0      3 : 0

Sestava: Tachajev, Vrábel, Lorenčík, Mareš, Luňáček, Vlček, Iliev, Tremmel M., Tremmel. L., Novotný, Srch

Hráči Bohemians od začátku utkání svého soupeře přehrávali kombinační hrou a šli rychle do vedení. Svou převahu prokazovali po celé utkání a i přes výborný výkon brankáře Tachajeva si odváží prachatičtí hráči z Prahy prohru 10 : 0.

Hodnocení trenéra :

Kluci si i přes vysokou prohru zaslouží pochvalu za nasazení , bojovnost a plnění úkolů . Opět se ukázala slabina mužstva v koncovce .
Celkový výsledek utkání neodpovídá průběhu utkání .

Rokycany U12 si odvážejí z Prachatic vítězství

27.04.2014 16:34

FK TATRAN Prachatice U12 - ROKYCANY      7 : 9  (2 : 6)

A:          2 : 6   ( 2 : 2 )

Sestava: Růžička - Rypáček , Wagner , Tomášek , Máčl , Iliev , Petrášek P. , Petrášek D . , Hrubeš , Tremmel L.,

Střelci: Hrubeš 4

První poločas se hrál za veliké převahy hostů z Rokycan , která vedla k zasloužené výhře 2 : 6.

Ve druhém poločase mladíci z Tatranu přidali a po celou dobu na hřišti byli aktivnější a po zásluze se dostali do vedení 2 : 0 . Díky nepozornosti v závěru utkání své vítězství ztratili a poločas skončil 2 : 2 .

B:         3 : 1  ( 0 : 0 )

Sestava: Tachajev, Kopolovič, Matoušek, Vrábel, Novotný, Tremmel M., Vavřík, Svoboda, Vlček, Lorenčík

Střelci: Tremmel M. 2, Kopolovič

Přes velkou snahu v prvém poločase se prachatickým hráčům nepodařilo skórovat. Vše si vynahradili v úvodu druhého poločasu, kdy se jim podařilo dvěmi brankami získat vedení, které potvrdili v závěru proměněnou penaltou.

FC Písek - FK Tatran Prachatice U12

20.04.2014 19:49

FC Písek - FK Tatran Prachatice U12               26 : 1 ( 15 : 0 ) , ( 11 : 1 )

Sestava: Růžička, Iliev, Petrášek D., Kašpar, Srch, Novotný, Beránek, Tachajev, Luňáček, Lorenčík, Tomášek, Tremmel M., Tremmel L., Kukačka, Hrubeš,Wagner, Rypáček, Máčl

Střelec branky: Tomášek

V utkání potvrdili domácí svou  kvalitu a postavení v tabulce . Po celé utkání na hřišti dominovali a zaslouženě zvítězili 26 : 1 .
Hosté v oslabené sestavě na domácí nestačili .

Trenéři Tatranu : Milan Pánek  , Jiří Kováč

Hráčům U12 chybí koncovka

13.04.2014 07:44

FK Tatran Prachatice  -  SK Dynamo ČB         5 : 10 (2 : 6)

A:      0 : 2  (0 : 2)

Sestava: Růžička, Petrášek D., Petrášek P., Iliev, Tremmel L., Tremmel M., Rypáček, Máčl,Wagner, Kašpar

V prvním poločase nastřelili domácí v úvodu utkání břevno a pak se hrálo za mírné převahy hostů z Dynama . Protože domácí hráči své šance neproměnili a udělali dvě chyby v obraně , tyto chyby hosté potrestali . Kluci prohráli poločas  0 : 2 .

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal a hosté se po dvou hrubých chybách domácích dostali do vedení 0 : 2 . Domácí přidali a následně si vytvořili tlak i veliké šance , které nedokázali využít a tak prohráli 0 : 2 .

Kluky je nutno pochválit za předvedený výkon , kdy byli i o dva roky starším klukům z Dynama rovnocenným soupeřem .O výsledku utkání rozhodla stejně jako v minulých zápasech špatná koncovka hráčů Tatranu  a hrubé chyby v obraně .

B:     2 : 4  (3 : 2)

Sestava: Hrubeš, Novotný, Tomášek, Lorenčík, Vrábel, Matoušek, Koloušek, Děd, Červený, Vlček

Střelci: Červený, Tomášek, Vlček, Matoušek, Novotný

Příští utkání odehrají hráči FK Tatranu Prachatice o.s. U 12 na hřišti Písku!!!

M.P.

Kvalitní výkon U12 na mladíky z Plzně nestačil

06.04.2014 22:36

FC Viktoria Plzeň a.s.  -  FK Tatran Prachatice U12            11 : 3  (2 :3)

A:     6 : 1  ( 0 : 1)

Sestava: Růžička, Hrubeš, Petrášek D., Petrášek P., Tremmel M. Rypáček, Wagner, Kašpar, Kukačka, Srch

Střelci: Petrášek P.

První poločas se hrál za mírné převahy domácí Viktorky , ale kluci z Prachatic dobře bránili a vyráželi k rychlým protiútokům . Po jednom z nich se jim po pěkné kombinaci podařilo vstřelit branku na 1 : 0 Petráškem P..Pak soustředěným výkonem výsledek udrželi do konce poločasu .
Ve druhém poločase se již začala ukazovat fyzická vyspělost hráčů Plzně a jelikož mladíkům Tatranu již docházeli síly , zvítězila Viktorka tento poločas zaslouženě 6 : 0 .

B:     5 : 2  (2 :2)

Sestava: Tachajev, Novotný, Iliev, Máčl, Höschl, Tomášek, Beránek, Lorenčík, Luňáček, Tremmel L., Svoboda

Střelci: Máčl 2x

Ve více než vyrovnaném utkání sehráli prachatičtí mladíci velmi kvalitní utkání a byli zvláště v prvním poločase favoritovy z Plzně rovnocenými soupeři. Druhý poločas přinesl řadu vyložených šancí domácích, které zlikvidoval výborný Tachajev v brance Tatranu. Celé mužstvo pak zaslouží za předvedený výkond velkou pochvalu za nasazení a bojovnost.

Hráči Prachatic U 12 zanechali v Plzni dobrý dojem a za přístup k utkání a předvedenný výkon si zaslouží pochvalu .

POZVÁNKA :

V dalším utkání se střetnou prachatičtí fotbalisté v neděli 13.4.2014 od 12 hod. na domácím hřišti s mužstvem SK České Budějovice U 12 .