Mladší dorostenci otočili zápas a vezou 3 body ze Čtyřech Dvorů

06.10.2021 16:43

Mladší dorostenci si proti Milevsku s chutí zastříleli

31.08.2021 12:47

Po prohospodařeném prvním poločase s hráči Meteoru Tábor již na zvrat ve druhé půli mladší dorostenci nedosáhli

02.10.2020 21:08
FK Tatran Prachatice  -  Meteor Tábor  2 : 4  ( 0 : 3 )   Sestava: Vlk - Kuzma, Sova, Toušek, Pravda, Pokorný, Břicháček, Podlaha, Tremmel L., Matsola, Osvald, Prihara, Vrhel, Košina, Raušer, Markytán   Střelci: Toušek, Pokorný

Dorostenci českobudějovických sešívaných podlehli v utkání KP mladšího dorostu hráčům Tatranu

19.10.2019 20:23
Slavia ČB+Borovany  -  FK Tatran Prachatice  1 : 5  ( 1 : 1 )   Sestava: Prihara - Břicháček, Podlaha, Pravda, Toušek, Sova, Srch, Petrášek P., Vozandych, Osvald, Kukačka, Růžička, Tremmel M., Matsola, Tremmel L., Wagner   Střelci: Prihara, Pravda, Srch 2, Vozandych

Mladší dorostenci Tatranu tentokráte své ambice nepotvrdili a v domácím utkání odevzdali všechny body milevským hráčům

12.10.2019 20:11
FK Tatran Prachatice - Milevsko  3 : 6  ( 1 : 4 )   Sestava: Prihara - Břicháček, Podlaha, Pravda, Toušek, Sova, Srch, Kuzma, Petrášek P., Stříhavka, Vozandych, Osvald, Kukačka, Růžička, Tremmel M., Matsola, Tremmel L.   Střelci: Podlaha, Toušek, Kuzma

Mladší dorostenci se rozstříleli ve druhé půli a potvrdili tím své vítězství nad Čtyřmi Dvory

05.10.2019 20:05
Čt. Dvory+Rudolfov - FK Tatran Prachatice  1 : 8  ( 0 : 2 )   Sestava: Prihara - Břicháček, Podlaha, Pravda, Toušek, Sova, Srch, Kuzma, Petrášek P., Stříhavka, Vozandych, Osvald, Wagner, Kukačka, Růžička, Tremmel M.   Střelci: Podlaha 2, Pravda, Toušek, Vozandych, Wagner 2,...

Již od prvních minut utkání šli hráči Tatranu suveréně za jasným vítěstvím v utkání KP-ml.dorostu s hráči Třeboně

28.09.2019 20:40
FK Tatran Prachatice - Třeboň  14:2 ( 9 : 0)   Sestava: Prihara, Osvald - Břicháček, Podlaha, Pravda, Toušek, Sova, Srch, Kuzma, Petrášek, Střihavka, Tremmel. L, Vozandych, Pokorný, Novák, Vlk, Wagner   Střelci: Břicháček 2, Pravda 1, Toušek 4, Sova 1, Srch 1, Kuzma 1, Vozandych 1,...

V utkání mladšího dorostu padl rozhodují gól v 80. minutě a znamená pro tatraňáky tříbodový zisk do tabulky

22.09.2019 21:01
Meteror Tábor -  FK Tatran Prachatice  3 : 4  (  0 : 1 )   Sestava: Prihara - Břicháček, Kukačka, Podlaha, Pravda, Rypáček, Toušek, Sova, Srch, Kuzma, Petrášek P., Wagner, Stříhavka, Tremmel L., Růžička,   Střelci: Břicháček, Toušek, Růžička,

Cenné vítězství vydolovali mladší dorostenci v utkání s hráči Krumlova, díky čemuž se dotáhli na čelní tabulky KP

14.09.2019 20:03
FK Tatran Prachatice  -  Č. Krumlov  3 : 2  ( 2 : 1 )   Sestava: Prihara - Břicháček, Kukačka, Podlaha, Pravda, Rypáček, Toušek, Tremmel L., Tremmel M., Sova, Srch, Kuzma, Matsola, Petrášek P., Wagner, Stříhavka   Střelci: Toušek 2, Tremmel M.

Roli favorita v utkání s mladšími dorostenci Protivína potvrdili také prachatičtí hráči a svému soupeři nedali sebemenší šanci

31.08.2019 21:53
FK Tatran Prachatice - Protivín  15 : 1  ( 11 : 0 )   Sestava: Osvald - Břicháček, Kukačka, Podlaha, Pravda, Prihara, Rypáček, Toušek, Tremmel L., Tremmel M., Wagner, Sova, Srch, Kuzma   Střelci: Osvald, Podlaha 2, Touška 2, Tremmel L., Tremmel M. 2, Wagner 5, Srch 2