Výsledky mládeže

Mladší dorostenci Tatranu udrželi na domácí půdě čisté konto a čtyřmi zásahy potvrdili zasloužené domácí vítězství

23.10.2016 20:27
FK Tatran Prachatice  -  Čt. Dvory+Ševětín   4 : 0  ( 1 : 0 )   Sestava: Čonka - Jaroušek, Simandl, Kucul, Kroupa, Ježek, Trůbl, Hrbek, Wagner, Škopek, Plojhar, Kovář, Kolář, Madar, Máčl, Hlouška   Střelci: Kucul, Kroupa, Ježek, Madar

Mladší dorost si odvezl z Jindřichova Hradce 3 body

16.10.2016 19:43
Jindřichův Hradec - FK Tatran Prachatice  2 : 4  ( 1 : 2 ) Sestava: Čonka - Jaroušek, Simandl, Kucul, Kroupa, Ježek, Trůbl, Hrbek, Wagner, Pravda, Škopek, Plojhar, Kovář, Kolář, Luňáček, Madar   Střelci: Simandl 2, Hrbek, Plojhar

Mladším dorostencům se v domácím utkání dařilo, tentokráte si poradili s hráči Vodňan

09.10.2016 20:01
FK Tatran Prachatice - Vodňany/Dříteň  9 : 4  ( 4 : 1 )   Sestava: Čonka, Jaroušek, Simandl, Kucul, Kroupa, Ježek, Trůbl, Hrbek, Wagner, Pravda, Škopek, Plojhar, Kovář, Kolář,   Střelci: Simandl 3, Kroupa, Trůbl, Plojhar, Kovář 3

Vysoká výhra mladšího dorostu na hřišti v Roudném

02.10.2016 19:17
Roudné - FK Tatran Prachatice  1 : 8 ( 0 : 4 )   Sestava: Čonka - Jaroušek, Simandl, Kucul, Kroupa, Ježek, Trůbl, Hrbek, Wagner, Pravda, Škopek, Plojhar, Kovář, Kolář, Luňáček   Střelci: Jaroušek, Simandl 3, Ježek, Wagner, Plojhar, Kovář

Mladší dorost Tatranu dokázal v Trhových Svinech dvakrát skórovat, na bodový zisk to však nestačilo

01.10.2016 20:18
Trhové Sviny - FK Tatran Prachatice  4 : 2  ( 2 : 1 )   Sestava: Čonka - Madar, Jaroušek, Simandl, Kucul, Kroupa, Ježek, Trůbl, Hrbek, Wagner, Pravda, Škopek, Plojhar, Kovář, Kolář,    Střelci: Jaroušek, Wagner

Mladší dorost Tatranu přišel o domácí vítězství nad hráči Milevska v závěrečné části utkání

25.09.2016 22:00
FK Tatran Prachatice - Milevsko  2 : 3  ( 1 : 1 )   Sestava: Čonka - Hrbek, Jaroušek, Ježek, Kolář, KOvář, Kroupa, Plojhar, Pravda, Simandl, Trůbl, Wagner, Martínek, Luňáček, Máčl, Hlouška   Střelci: Ježek, Plojhar

V KP mladšího dorostu zvládli prachatičtí lépe druhý poločas a zaslouženě přivážejí tři body

18.09.2016 17:34
Slavia ČB  -  FK Tatran Prachatice    3 : 7  ( 2 : 2 )   Sestava: Čonka - Hrbek, Ježek, Kolář, Kovář, Kroupa, Kucul, Madar, Plojhar, Pravda, Simandl, Škopek, Wagner, Jaroušek, Trůbl   Střelci: Hrbek 2, Ježek 2 , Kovář, Pravda, Jaroušek

Na zvrat nepříznivého poločasového výsledku již neměli mladší dorostenci Tatranu ve druhém poločase sílu

11.09.2016 21:28
FK Tatran Prachatice  -  Junior Strakonice   2 : 4  ( 0 : 2 )   Sestava: Čonka - Hrbek, Ježek, Kolář, Kovář, Kroupa, Kucul, Luňáček, Madar, Martínek, Plojhar, Pravda, Simandl, Škopek, Wagner,    Střelci: Ježek, Simandl

Mladší dorostenci SKP ČB si s vrstevníky z Tatranu otevřeli střelnici

04.09.2016 20:30
SKP ČB  -  FK Tatran Prachatice  11 : 1  ( 6 : 1 )   Sestava: Plojhar - Hrbek, Jaroušek, Ježek, Kovář, Kucul, Madar, Pravda, Škopek, Trůbl, Wagner, Koláč, Čonka, Simandl, Kroupa   Střelci: Hrbek

Mladší dorostenci Tatranu podlehli Třeboni nejtěsnějším rozdílem

28.08.2016 21:49
Třeboň+ D. Voda   - FK Tatran Prachatice   3 : 2  ( 2 : 1 )   Sestava: Čonka - Hrbek, Jaroušek, Ježek, Kovář, Kucul, Madar, Pravda, Škopek, Trůbl, Wagner, Kolář, Plojhar, Simandl   Střelci: Hrbek, Pravda